language
language

більше про нас

designing designing
designing designing

CИСТЕМАТИКА УКРАЇНА сприяє прогресу підприємств. Розробляючи інноваційне IT-обладнання та здійснюючи поставки обладнання світових лідерів, разом з замовниками ми сприяєм розвитку інтеллекта та науки в бізнесі.

Ми - невелика компанія з офісом в Києві. Наші співробітники працюють з різних куточків України. Але завдяки технологіям і досвіду наша невелика компанія робить насправді великі проекти. 

Наша історя почалась у 2012 році. Наш перший системний замовник, компанія Global Fish (GF), розпочав унікальний проект, що випереджав ринок на роки. Команда AGT впровадила для GF індустріальне рішення з електроної комерції на базі IBM WebSphere Commerce, IBM WebSphere ESB, облікової системи та надпотужного «блейд-центру» IBM. Надалі унікальна для східноєвропейськіх країн експертиза дозволила нам прийняти участь ща в декількох масштабних проектах з впровадження рішеннь IBM.

Згодом, у партнерстві, ми заснували хмарну платформу LogistOffice на базі Microsoft SharePoint, користувачами якої є найбільші FMCG компанії України. Платформа стала учасником Microsoft Startup Labs. Після проекту міграціі, в 2020 році, LogistOffice працює повністю автономно на Oracle APEX.

Параллельно з розробкою інноваційних проектів ми здійснювали поставки IT-обладнання корпораціям. Завдяки чому отримували експертизу та партнерські статуси у світових лідерів з розробки обладнання. 

У 2016 році компанія налагодила виробицтво ПК і моноблоків, та почала операційну діяльність на майданчику держзакупівель Prozorro. На сьогодні ми є одними з найпотужніших ігроків на цьому ринку.

В 2020 році, за запитом наших замовників, ми надаємо послуги аутстаффінгу розробників для компаній із США, Німеччини та Швеції. Цим займається окремий юніт і, звісно, це є сервіс для обмеженого кола замовників.

2022 рік для компанії є таким же виснажлевим та складним, як і для всієї краіни. Частина наших співробітників постала до лав ЗСУ та НГУ. А ті, хто лишився в беспечних містах  - підтримують Армію фінансово та інтеллектуально - розробляють засоби для захисту обладнання зв’язку. 

КЛІЄНТИ

clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients

партнери

partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners

наші досягнення

Ми пишаємось, що були першими, хто розгорнув та впровадив IBM WebSphere Commerce на східноєвропейському ринку. 
LogistOffice ефективно працює для наших клієнтів.
Вважаємо наше виробництво ПК одним із найещективніших.
Статуси, яки ми отримали у світових виробників дозволяють нам постачати майже будь-яке обладнання замовникам.

контакти

Адреса:03124, Україна, Київ, вул. Бориспільська, 9
Адмін.питання:+380 67 446-15-26
Комерц.питання:ak@systematica.com.ua
Консультації та замовлення:+380 67 140-68-43
Графік прийому дзвінків:пн-пт. 9:00 - 17.00
e-mail: office@systematica.com.ua
Загальні питання:+380 44 247-92-57
Питання сервісу та експлуатації: service@systematica.com.ua